Premiera debiutanckiego singla Mateusza Grędzińskiego ''Obietnice''!
Data: 20-04-2017 o godz. 20:12:11
Temat: Info


Mateusz Grędziński to nowa propozycja dla polskiego mainstreamu. Podczas gdy wielu rodzimych wokalistów skręca w kierunku alternatywy – Mateusz przywraca wiarę w siłę nowoczesnego popu!

Połączenie ruchu, osobowości oraz nieoczywistego wokalu potrafi zwrócić uwagę słuchacza i zaprosić do swojego muzycznego świata.

Singlem "Obietnice" Mateusz stawia pierwsze kroki na polskiej scenie rozrywkowej, lecz to tylko zapowiedź nadchodzącej płyty, która ma się ukazać jeszcze w 2017 roku. Autorem tekstu jest Andrzej Piaseczny, pod którego skrzydłami Mateusz wygrał siódmą edycję programu The Voice of Poland.

Przy produkcji singla współpracowali: Krzysztof Pszona (Producent m. in. Kayah) oraz producenci i muzycy ze Szwecji. Charakterystyczne instrumenty dęte, połączone z elektroniką oraz na pozór, prosty, lecz niebanalny tekst pokazują, że artysta inspiruje się nie tylko współczesną muzyką, ale także szeroko czerpie z lat 80-tych i 90-tych. John Newman, Justin Timberlake, Sam Smith, Nick Kershaw czy Michael Jackson to artyści, którzy najczęściej rozbrzmiewają w jego słuchawkach.

(Ewa Piętka-Universal Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=15846