BEMY - nowy teledysk
Data: 19-04-2017 o godz. 19:14:25
Temat: Info


Zespół BeMy „Oxygen” został nominowny do tegorocznej nagrody Fryderyk w kategorii Debiut Roku (ceremonia już 26 kwietnia).„Quand la musique est bonne” to słynny francuski klasyk z lat 80-tych autorstwa Jean Jacquesa Goldmana.

Bemy przygotowali własną interpretację tego szlagieru, który znalazł się na składance „French Touch”. Video zostało specjalnie stworzone w klimacie vintage, z użyciem green-boxu.

Za grafikę i montaż odpowiedzialna jest niezwykle zdolna, młoda Francuzka Claire Barrow, a za zdjęcia CGM Creative Studios.

Zespół BeMy założyli dwaj bracia Mattia i Elie Rosinski. Urodzili się i wychowali we Francji, ale poprzez rodziców pochodzenie mają polskie. Od najmłodszych lat interesowali się muzyką, nieustająco grając w swoim rodzinnym domu w Bordeaux. Po ukończeniu szkoły średniej bracia postanowili kontynuować edukację muzyczną poza Francją. Opuścili dom rodzinny i wyjechali do Anglii. Upór i wytrwałość pozwoliła im na studia muzyczne w prestiżowej szkole Academy of Contemporary Music. Zaprzyjaźnili się tam z Edem Sheeranem, z którym wspólnie mieszkali.

(Małgorzata Taklińska-Universal Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=15843