Artyści Sony Music na festiwalu Enea Spring Break!
Data: 19-04-2017 o godz. 18:57:01
Temat: Info


Już 20 kwietnia (czwartek) rozpoczyna się tegoroczna edycja festiwalu Enea Spring Break . W Poznaniu zaprezentuje się czterech reprezentantów Sony Music: Percival Schuttenbach, Guova, Limboski i Gromee.
PIĄTEK, 21 KWIETNIA, CK ZAMEK SALA WIELKA, GODZ. 20.45


Percival Schuttenbach to czołowy przedstawiciel polskiej sceny folk-metalowej. Ich brzmienie to połączenie rocka z elementami folku, muzyki klasycznej oraz elektroniki. Podczas koncertów ich muzyka wzbogacona jest o oryginalne instrumentarium, ciekawą scenografię i niezwykłe stroje. Ostatnie wydawnictwo zespołu zatytułowane „Strzyga” ukazało się 7 października nakładem Sony Music. Muzycy z zespołu Percival Schuttenbach jako poboczny projekt – Percival – stworzyli ścieżkę dźwiękową do gry „Wiedźmin” – „The Witcher 3 – Wild Hunt”.


SOBOTA, 22 KWIETNIA, SQ, GODZ. 22.30


Guova to raperka, która w krótkim czasie narobiła ogromnego zamieszania na polskiej scenie hip-hopowej. Siła płyty „Headliner” wydanej w barwach Sony Music Poland to styl i przekaz. Znajdziemy tu refleksyjne teksty, kontrowersyjne społeczne tematy, jak i luźne imprezowe przemyślenia. Muzycznie materiał nawiązuje do najnowszych trendów w elektronice - za bity odpowiadają między innymi tak zdolni producenci młodego pokolenia, jak Essex, Rzepa, Blbeatz czy Hightower.


PIĄTEK, 21 KWIETNIA, PIES ANDALUZYJSKI, GODZ. 19.30

Limboski - aktywny na naszej alternatywnej scenie od kilku lat, a teraz wypływający na szerokie wody rynku fonograficznego. Limboski najlepiej odnajduje się w konwencji śpiewaka z gitarą – wyrasta z amerykańskich źródeł piosenki rockowej. Ostatnia płyta Limboskiego „W trawie. I inne jeszcze młode” zawiera esencję jego dotychczasowej twórczości po polsku oraz kilka nowych utworów.


SOBOTA, 22 KWIETNIA, SQ, GODZ. 00:30

Gromee - jeden z najbardziej utalentowanych polskich DJ-ów i producentów muzycznych. Jego trzy ostatnie single okazały się komercyjnym sukcesem. „Follow You” otrzymał status Złotej Płyty, „Fearless” pokrył się Platyną a ostatni, zatytułowany „Spirit”, znalazł się na pierwszym miejscu listy najczęściej odtwarzanych utworów w polskich stacjach radiowych!

(Basia Popiołek-Sony Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=15842