Nowy utwór LADY GAGI!
Data: 18-04-2017 o godz. 18:27:09
Temat: Info


Jeszcze nie opadły emocje po spektakularnym występie Lady Gagi (28.03.1986 w Yonkers, Nowy Jork) podczas Super Bowl a artystka już prezentuje nowy utwór „The Cure”!W miniony weekend LADY GAGA wystąpiła na słynnym festiwalu Coachella, gdzie zrobiła niespodziankę fanom i zaprezentowała nowy utwór "THE CURE"!

Piosenka pochodzi z najnowszego albumu „JOANNE”, który ukazał się w październiku ubiegłego roku.

„JOANNE” to już 4. album LADY GAGI, który znalazł się na #1 listy Billboard 200!

Lady Gaga była nominowana dziewięciokrotnie do nagrody American Music Award, z czego raz została laureatką – w 2010 zgarnęła statuetkę w kategorii Female Artist – Pop/Rock. Gaga pierwszy raz wystąpiła na scenie AMA w 2009 z medleyem „Bad Romance” i „Speechless” oraz wspólnie z R. Kelly w 2013 z utworem „Do What U Want”.

Laureatka GRAMMY i Złotego Globu, nominowana do Oscara – Lady Gaga jest jedyną w swoim rodzaju artystką. Sprzedała łącznie 30 milionów płyt i 150 milionów singli. Artystka ma również niesamowitą rzeszę fanów na social media – 61 mln like’ów na Facebooku, ponad 62,9 mln obserwujących na Twitterze i 18,5 mln na Instagramie. Jej piąty studyjny album „Joanne” miał premierę w zeszłym tygodniu i zawiera nowe, hitowe single „Perfect Illusion” i „A-YO”. Ten pierwszy zadebiutował jako #1 w sklepie iTunes w ponad 60 krajach. Gaga ma łącznie na koncie 13 singli w top 10 listy Billboard Hot 100 (z czego 3 były numerem 1) i trzy albumy #1 na liście Billboard 200 chart.

W 2012 roku Lady Gaga założyła Born This Way Foundation, pozarządową organizację zaangażowaną w pomoc młodzieży, szerzenie szacunku dla odmienności, życzliwości i odwagi. Jest również szczerą do bólu aktywistką, filantropką i działaczką na rzecz wielu ważnych spraw jak prawa LGBT, problem HIV/AIDS i oczekiwań dotyczących wyglądu.

(Ewa Urbańska-Universal Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=15840