Katy Perry prezentuje nową wersję “Chained To The Rhythm”!
Data: 13-04-2017 o godz. 22:41:04
Temat: Info


Nowa wersja przeboju „Chained To The Rhythm” Kate Perry (25.10.1984 Santa Barbara, Kalifornia) z raperem Lil Yachty już oficjalnie dostępna w serwisach!

Nakręcony w ciągu trzech styczniowych dni na terenie parku Six Flags Magic Mountain w kalifornijskiej Valencii – “Chained to the Rhythm” wyreżyserował laureat GRAMMY Matthew Cullen (Jay-Z, Beck), który współpracował wcześniej z artystką przy teledyskach do “Dark Horse” i “California Gurls”. Producentami są Danny Lockwood, Rob Newman, Ben Leiser i Javier Jimenez.

Odtworzenia “Chained to the Rhythm” w serwisie Spotify przekroczyły 3 miliony w dniu premiery – ustanawiając nowy rekord odsłuchań w kategorii żeńskich solowych artystek w ciągu 24 godzin od premiery. Za to w ciągu pierwszego tygodnia utwór przekroczył granicę 20 milionów odsłuchań. To pierwszy singel z nadchodzącego albumu Katy.

Billboard skomentował utwór: “Katy Perry podkreśla swoją świadomość – I to działa… jedna z największych gwiazd muzyki znowu dominuje.” Katy współtworzyła “Chained to the Rhythm” z Maxem Martinem, Sią Furler, Alim Payami oraz Skipem Marleyem, który gościnnie występuje w utworze.

Katy zadebiutowała w Capitol Records w 2008 roku z One of the Boys po przedstawieniu repertuaru wytwórni w 2007. Umocniła swój status międzynarodowej super gwiazdy kolejnym albumem Teenage Dream (2010). PRISM, czyli krążek z 2013 roku zadebiutował jako #1 w iTunes w ponad 100 krajach, a jego sprzedaż przekroczyła 12.5 miliona sztuk. Z singlami ”Firework” i “Dark Horse”, które oba przekroczyły 10 milionów sprzedanych egzemplarzy Katy jest pierwszą artystką z dwoma diamentowymi digitalowymi singlami przyznanymi przez RIAA.

Podczas jej 10 – letniego stażu w wytwórni Capitol, Katy ma na koncie ponad 18 miliardów odtworzeni na całym świecie łącznie z ponad 40 milionami sprzedanych albumów i 125 milionami sprzedanych utworów. Ma najwięcej obserwatorów na Twitterze na świecie. Jej koncerty zobaczyły łącznie 2 miliony ludzi, między innymi w trakcie jej światowej trasy Prismatic, która całkowicie liczyła 151 koncertów. Występowała również podczas Super Bowl XLIX halftime show, który pobił rekord oglądalności.

(Ewa Urbańska-Universal Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=15830