''W drodze do marzeń'' - premiera nowego singla i teledysku Wilków!
Data: 20-03-2017 o godz. 18:40:32
Temat: Info


„W drodze do marzeń” to trzeci singel grupy Wilki promujący krążek „Przez Dziewczyny”. Rockandrollowy pazur i liryczna historia idealnie oddają klimat miłośnych uniesień, które mogą przerodzić się w prawdziwe uczucie.Robert Gawliński opowiada o nowym singlu Wilków z płyty „Przez dziewczyny”:

<> jest oparty na brytyjsko brzmiącym riffie rodem z muzyki pubowej. Na próbie riff zagrał Mikis, a ja zacząłem nucić melodię i po godzinie mieliśmy gotową piosenkę. Tekst opowiada o życiu zespołu w trasie i właśnie podczas trasy koncertowej Monika napisała ten tekst. To prawdziwa historia romansu, który zdarzył się jednemu z moich kolegów. >>

Dziś, w dniu oficjalnej premiery singla, swoją premierę ma także teledysk do tej piosenki. „Podczas nagrywania clipu świetnie się bawiliśmy – opowiada Robert - jest bardzo pozytywny i radosny. Teledysk pokazuje zespół w sytuacjach prywatnych, na backstage’u, w sali prób i na koncertach. Jest też mnóstwo niepublikowanych wcześniej filmów, okazało się, że mamy naprawdę spore archiwum i udało nam się pokazać niemalże wszystkich muzyków grających w Wilkach przez ostatnie 25 lat.”


Zespół rozpoczął przygotowania do wakacyjnej trasy na 25-lecie Wilków: „Na pewno na koncertach pojawi się wiele utworów dawno niegranych, na niektórych także goście. Szczególnie cieszymy się, na Przystanek Woodstock, gdzie zagramy utwory z pierwszej płyty i parę numerów z Przedmieść.”

Kredyty:

Wilki “W drodze do marzeń”
słowa: Monika Gawlińska
muzyka: Robert Gawliński, Mikis Cupas
pomysł i realizacja: Zosia Zija i Jacek Pióro
zdjęcia: Zosia Zija, Jacek Pióro, archiwum zespołu
asystent: Łukasz Wiewiórski
montaż: Jacek Kloskowski
makeup&hair: Aneta Kacprzak

(Patrycja Kaczan-Sony Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=15727