24.02. ukaże się soundtrack do filmu ''Porady na zdrady''
Data: 15-02-2017 o godz. 09:45:12
Temat: Info


"Porady na zdrady" to film Ryszarda Zatorskiego, twórcy takich komediowych hitów jak „Tylko mnie kochaj”, „Dlaczego nie!”, „Nigdy w życiu!” oraz „Dzień dobry, kocham cię!”, które łącznie zgromadziły w polskich kinach ponad 5 milionów widzów!

Produkcją „Porad na zdrady” zajęli się specjaliści od przebojów: „To nie tak jak myślisz, kotku” i „Śniadanie do łóżka”. W rolach głównych występują Magdalena Lamparska („Listy do M 2”, „Kochaj”) i Anna Dereszowska („Lejdis”, „Dzień dobry, Kocham cię!”). Aktorkom partneruje duet równie dobrany: Mikołaj Roznerski („7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Kochaj”) i Krzysztof Czeczot („Pitbull. Nowe porządki”, „Singielka”). W pozostałych rolach zobaczymy Weronikę Rosati jako amatorkę seksownych Latynosów oraz Tomasza Karolaka jako króla poczytnych poradników na temat związków, rozwiązków i wszystkiego innego.

Przebojowemu filmowi towarzyszy równie przebojowa ścieżka dźwiękowa. Na płycie znalazły się muzyka ilustracyjna autorstwa Rafała Kulczyckiego, polskie i zagraniczne przeboje (m.in. Daria Zawiałow - "Malinowy chruśniak", SIA - "Cheap Thrills") oraz premierowy, tytułowy utwór Ani Dąbrowskiej.

„Ta piosenka przeleżała w szufladzie kilka lat i nawet był plan, aby trafiła na płytę „Dla naiwnych marzycieli”. Nie udało nam się jednak wtedy znaleźć dobrego sposobu na jej aranżację. Kluczem okazał się film i propozycja napisania do niego utworu. Od razu pomyślałam o tej piosence, bo zawsze wierzyłam, że ma w sobie duży potencjał” – tak o piosence "Porady na zdrady (Dreszcze)" mówi artystka.

Lista utworów:

1. Ania Dąbrowska - Porady na zdrady (Dreszcze)
2. Daria Zawiałow - Malinowy Chruśniak
3. Elle King - Ex’s and Oh’s
4. Sarsa - Zapomnij mi
5. Marika & Buslav - Trees
6. Sia - Cheap Thrills
7. Olly Murs - Dear Darlin'
8. I’m Feeling Good
9. We Can Fly
10. Martina M. - Cierpki
11. John Legend - All Of Me
12. Rafał Kulczycki - Intryga (muzyka ilustracyjna)
13. Rafał Kulczycki - Refleksja (muzyka ilustracyjna)
14. Rafał Kulczycki - Zdrada (muzyka ilustracyjna)
15. Rafał Kulczycki - Slow Life (muzyka ilustracyjna)
16. Rafał Kulczycki - Dylemat Fretki (muzyka ilustracyjna)

(Basia Popiołek-Sony Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=15601