Menu
· Strona główna
· Archiwum
· Dodaj newsa
· Szukaj
· Płytoteka Zbyszka


Biblioteka Zbyszka
  
Kasy fiskalne on-line, drukarki fiskalne

Na żywo festiwal Sónar w Barcelonie nie ruszając się z domu
Wysłano dnia 13-06-2018 o godz. 20:07:20
Temat: Info
Info Red Bull Radio powraca na Sónar Barcelona! Między 13 a 16 czerwca Red Bull Studio będzie nadawać na żywo z jednego z największych muzycznych festiwali w Europie. Sónar Barcelona to wydarzenie promujące różnorodne gatunki muzyki elektronicznej, od jej popularnych odsłon po bardziej niszowe. Dzięki live streamingowi Red Bull Radio słuchacze będą mogli poznać ekscytującą muzykę z całego świata.

Sónar Festival to jeden z najważniejszych festiwali muzycznych na świecie. Odbywa się w Barcelonie, gdzie od 25 lat sprowadza najciekawszych artystów z całego globu. Miasto na czas Sónara zamienia się w tętniącą kulturą stolicę współczesnej muzyki, gdyż wydarzenia spod znaku Sónar odbywają się w różnych lokalizacjach całej Barcelony. Tegoroczna edycja stanowi prawdziwy kamień milowy w historii zarówno samego festiwalu, jaki i prestiżowego edukacyjnego projektu Red Bulla, czyli Red Bull Music Academy. Oba muzyczne przedsięwzięcia świętują swoje okrągłe rocznice. Red Bull Music Academy dwudziestoletni jubileusz, zaś Sónar ćwierćwiecze.

(Kode 9 x Koji Morimoto AV by David Levene)

Z tej okazji Red Bull Radio zaprasza na transmisje na żywo występów ze sceny Red Bull Music najbardziej ekscytujących młodych artystów z całego świata oraz gwiazd największego formatu. Line up przedstawia się niezwykle imponująco! Usłyszeć i zobaczyć będzie można specjalny pokaz Diggin’ In The Carts z udziałem Kode9 oraz pionierskich kompozytorów muzyki do gier wideo, występ genialnego dziecka popu SOPHIE, która jest także wielką gwiazdą społeczności LGBT, efekty współpracy legendy afrobeat Tony’ego Allena z reprezentantem muzyki funk z Detroit Ampem Fiddlerem oraz występy największych osobistości ze świata muzyki dance, takie jak Tony Humphries, Studio Barnhus czy DJ Stingray b2b Mumdance.

(SOPHIE)

Oprócz trzydniowej relacji ze sceny Red Bull Music, w dniach 13-16 czerwca po godzinie 18:00 czasu CEST w popularnej codziennej audycji Peak Time na antenie Red Bull Radio pojawią się wywiady na żywo z artystami występującymi na festiwalu Sónar. Vivian Host, prezenterka Peak Time przeprowadzi rozmowy z artystami oraz zabierze słuchaczy za kulisy imprezy. Ale to nie koniec!

(Studio Barnhus photo by Roberto Chamorro)

First Floor, czyli audycja Red Bull Radio poświęcona muzyce elektronicznej,także będzie nadawać na żywo! 14 czerwca o godzinie 20:00 czasu CEST. gospodarz programu Shawn Reynaldo będzie w czasie rzeczywistym komentował najważniejsze występy elektroniczne bezpośrednio z festiwalu.

(Tony Humphries presents Revolutions On Air)

Pełny program relacji Red Bull Radio na żywo z Sónar Barcelona przedstawia się następująco:

Livestream: W dniach 14-16 czerwca Red Bull Radio będzie transmitować na żywo każdy występ ze sceny Red Bull Music na Sónar Barcelona. Zobacz pełny line-up sceny, w którym znaleźli się między innymi SOPHIE, Tony Humphries presents Revolutions on Air, Studio Barnhus i DJ Stingray b2b Mumdance.

Peak Time LIVE : Codziennie między 13 a 16 czerwca o godzinie 18:00 CEST, posłuchaj wywiadów przeprowadzonych przez Vivian Host z największymi gwiazdami festiwalu Sónar.

First Floor LIVE : 14 czerwca o godzinie 10:00 CEST Shawn Reynaldo zaprezentuje słuchaczom wywiady z reprezentantami świata muzyki elektronicznej występującymi na Sónar Barcelona. Na żywo wprost z festiwalu!

Live Recordings/Sonar Sessions : Ekskluzywne nagrania na żywo ze sceny Red Bull Music będą dostępne na żądanie po zakończeniu festiwalu w ramach Red Bull Radio Sónar Sessions.

Sónar Marathon : W ramach przygotowań do tegorocznej edycji festiwalu Red Bull Radio zmontowało 10-godzinny maraton obejmujący relacje z najważniejszych momentów w wieloletniej historii współpracy RBMA i Sónar Festival. Posłuchajcie w sobotę 9 czerwca między 15:00 a 1:00 czasu CET klasycznych setów, które zaprezentowali Suzanne Ciani, DJ Spinn & DJ Rashad, Matmos, Veronica Vasicka, Father, Flava D, RP Boo i wielu, wielu innych.

Dedicated Sónar Preview Channel : Posłuchajcie najlepszych wywiadów i setów na żywo w wykonaniu artystów z tegorocznego line-upu zebranych w archiwum Red Bull Radio. Już teraz dostępne są na żądanie w Red Bull Radio. Audycji Red Bull Radio na żywo z festiwalu Sónar Barcelona będzie można posłuchać na stronie RedBullRadio.com w dniach 13 - 16 czerwca 2018 roku.

(Paulina Gosk-Red Bull Communications) 
Pokrewne linki
· Więcej o Info
· Napisane przez zbiko


Najczęściej czytany artykuł o Info:
Beyoncé Knowles pozwana o plagiat


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 4.10
Głosów: 269


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
ZłyOpcje

 Strona gotowa do druku  Strona gotowa do druku

 Wyślij ten artykuł do znajomych  Wyślij ten artykuł do znajomych


  
Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Właściel Zbyszek ZbiKo Kowalczyk ˆ Wszelkie prawa zastrzeżone
kom. 506-504-359 e-mail: zbyszek.kronikarz@gmail.com
www.muzyczneabc.pl - Biblioteka Zbyszka, Płytoteka Zbyszka, info z kraju i ze świata
*