Menu
· Strona główna
· Archiwum
· Dodaj newsa
· Szukaj
· Płytoteka Zbyszka


Biblioteka Zbyszka
  
Kasy fiskalne on-line, drukarki fiskalne

Mia Marie Gregor w DD TVN - 15.01.18 z singlem ''FEVER'' na rozgrzewkę przed Fer
Wysłano dnia 13-01-2018 o godz. 21:27:36
Temat: Info
Info Zima jednak przyszła a Mia Marie Gregor zaprasza na rozgrzewkę przed Feriami! Oglądajcie DD TVN w poniedziałek 15.01.2018 ok. 10:50!

Zaczęło się od miłości do…. Wampirów. Konkretnie: The Vamps. O tym, czy „Ma talent”, przekonała się, zanim poleciała na Marsa… do Londynu. Zaintrygowani? Super!
Oto Mia Marie Gregor - dziewczyna, która „gorączkowo” spełnia swoje marzenia! A od Universal Music Polska dostała nawet na to papier;)

Zaczynała od formacji baletowej w wieku… 5 lat. Potem był zespół hip-hop'owo - jazz'owy. W wieku 11 lat ruszyła do "Mam Talent". Momentem przełomowym w jej życiu, był koncert Bruno Marsa w Arenie O2 w Londynie w 2013 roku, wtedy stwierdziła, że stawia na muzykę.

Mia jest osobą o szerokim spojrzeniu na świat, pełną pozytywnej energii, wyjątkowo kreatywną.

Jej inspiracje biorą się z wielu gatunków muzycznych, pochodzących z różnych części świata, co sprawia, że jej styl jest wyjątkowo zróżnicowany.

Wokalistka pracuje nad swoim pierwszym albumem EP, którego zapowiedzią jest singel „Fever”

Przy tworzeniu albumu współpracowała ze światowej rangi producentami, m.in. MINU, Alterate, Ash Hicklin, Paul Whalley, Laurell Baker, Piotr Siejka czy Reece Pullinger.

W trakcie wybierania materiału na płytę, jednym z utworów „Take Me To Heaven” zainteresowała się Kate Ryan z zamiarem wykorzystania go jako swojego singla (oczywiście uzyskała zgodę).

Kolejnym ze sposobów realizacji muzycznej pasji Mii, jest uczestniczenie w koncertach innych artystów. Jak tylko czas jej pozwala, podróżuje po całej Europie, czerpiąc radość i inspiracje z występów innych Gwiazd oraz dzieląc się tą wiedzą bezpośrednio poprzez Social Media z osobami, które nie mogą tam być osobiście.

Ale to nie wszystko… Mia uważa, że najlepszą szkołą warsztatu wokalnego jest wykonywanie coverów.

Kiedy pierwszy raz zamieściła swoją interpretację „Issues” Julii Michaels, w ciągu kilku godzin film obejrzało kilkadziesiąt użytkowników Youtube’a

- jutro Mia wykona ten utwór na koniec programu „Halo Polonia”!

Trochę cyfr:

- W czerwcu 2016 roku wystartował jej kanał na platformie YouTube. Jako pierwszy opublikowany został cover "Good For You" Seleny Gomez, który obecnie ma prawie 11 000 wyświetleń, następnie "Paradise" Tove Lo z liczbą ponad 1 300 odsłuchań. W październiku 2016 roku zaczęła współpracę z Universal Music Polska, wskutek czego w lutym 2017 roku został podpisany kontrakt.

- W lipcu 2017 roku powstała strona na Facebooku. Tego samego dnia został opublikowany na niej cover "Issues" Julii Michaels, którego odbiór przerósł wszelkie oczekiwania.

- W przeciągu pierwszych godzin zdobył kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń, a w chwili obecnej ma prawie 62 000.

- Następnie wyszedł cover "All Time Low" Jona Belliona, który ma w tej chwili prawie 37 000 wyświetleń oraz najnowszy "Middle Of The Night" zespołu The Vamps z prawie 4 000 wyświetleń.

Sam fanpage ma na ten moment ponad 1 500 like’ów oraz ponad 1 600 obserwujących.

(Anita Bartosik-Universal Music PL) 
Pokrewne linki
· Więcej o Info
· Napisane przez zbiko


Najczęściej czytany artykuł o Info:
Beyoncé Knowles pozwana o plagiat


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 4
Głosów: 366


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
ZłyOpcje

 Strona gotowa do druku  Strona gotowa do druku

 Wyślij ten artykuł do znajomych  Wyślij ten artykuł do znajomych


  
Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Właściel Zbyszek ZbiKo Kowalczyk ˆ Wszelkie prawa zastrzeżone
kom. 506-504-359 e-mail: zbyszek.kronikarz@gmail.com
www.muzyczneabc.pl - Biblioteka Zbyszka, Płytoteka Zbyszka, info z kraju i ze świata
*