Menu
· Strona główna
· Archiwum
· Dodaj newsa
· Szukaj
· Płytoteka Zbyszka


Biblioteka Zbyszka
  
Kasy fiskalne on-line, drukarki fiskalne

To był jej rok! Natalia Nykiel wystąpi w Poznaniu!
Wysłano dnia 10-01-2018 o godz. 21:23:18
Temat: Info
Info 2017 rok zdecydowanie należał do Natalii Nykiel (8.02.1995 Mrągowo)! Kolejne sukcesy, rekordowe odtworzenia teledysków, a to wszystko zwieńczone wyjątkową w swoim charakterze trasą koncertową.Artystka 12 stycznia 2018 wystąpi w MTP2 w Poznaniu na ostatnim koncercie z ekskluzywnej trasy promującej jej najnowszy album „Discordia”.

Kariera Natalii Nykiel to przede wszystkim dbałość o szczegóły. Każdy ruch wokalistki jest dopracowany do samego końca. Niezależnie czy jest to występ telewizyjny, czy koncert w klubie wszystko to koncepcja przygotowana na światowym poziomie. Efekty? Debiutancka płyta Natalii Nykiel - „Lupus Electro” pokryła się złotem, natomiast utwory „Bądź duży” i „Error” uzyskały status diamentowych singli.

Teledyski Natalii oceniane są jako jedne z najciekawszych na polskiej scenie muzycznej. Klipy zrealizowane do utworów „Bądź duży” i „Error” w serwisie YouTube mają już blisko po 50 mln odtworzeń. Najnowszy album promują „Spokój” (ponad 10 milionów wyświetleń) i „Total błękit”.

(Total Tour Ggdańsk-63)

Wydany 20 października album „Discordia” został świetnie przyjęty przez krytyków. Płyta po fali pozytywnych recenzji, w wielu zestawieniach została uznana za najlepszą polską płytę 2017 roku! Koncert w Poznaniu 12 stycznia 2018 roku będzie ostatnim koncertem w ramach trasy „Total Tour”, na którą złożyło się pięć ekskluzywnych koncertów. Każdy z nich to koncepcyjne widowisko, podczas którego obok nowej muzyki istotną rolę odgrywa przemyślana oprawa.

Bilety na koncert dostępne są w sieciach Empik, Saturn, Media Markt, Media Expert oraz online na http://www.eventim.pl/natalianykielpoznan

(Ewa Piętka-Universal Music PL) 
Pokrewne linki
· Więcej o Info
· Napisane przez zbiko


Najczęściej czytany artykuł o Info:
Beyoncé Knowles pozwana o plagiat


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 4.11
Głosów: 399


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
ZłyOpcje

 Strona gotowa do druku  Strona gotowa do druku

 Wyślij ten artykuł do znajomych  Wyślij ten artykuł do znajomych


  
Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Właściel Zbyszek ZbiKo Kowalczyk ˆ Wszelkie prawa zastrzeżone
kom. 506-504-359 e-mail: zbyszek.kronikarz@gmail.com
www.muzyczneabc.pl - Biblioteka Zbyszka, Płytoteka Zbyszka, info z kraju i ze świata
*