Menu
· Strona główna
· Archiwum
· Dodaj newsa
· Szukaj
· Płytoteka Zbyszka


Biblioteka Zbyszka
  
Kasy fiskalne on-line, drukarki fiskalne

MØ prezentuje oficjalny klip do numeru ''When I Was Young''!
Wysłano dnia 10-11-2017 o godz. 01:00:00
Temat: Info
Info Kilka dni temu [wym. mu] powróciła z nowym materiałem – 6-utworowa EP-ka “When I Was Young” promowana jest przez utwór tytułowy, do którego fabularny teledysk udostępniono właśnie TERAZ.

Reżyserem obrazka, w którym duńska wokalistka gra aż kilka główny ról, jest J.A.C.K. (Madonna, Christine and the Queens). MØ: „Ta piosenka opowiada o prawdziwej mnie, zaś inspiracją do klipu był obraz Edvarda Muncha ‘Taniec życia’ . Przedstawia on trzy kobiety – jedną w bieli, drugą w czerwieni i trzecią w czerni, co jest metaforą ludzkiego życia – młodości, dojrzałości i starości. Zawsze mnie fascynowała jego symbolika i marzyłam, żeby kiedyś nakręcić klip, który będzie moją odpowiedzią na ten obraz. When I Was Young opowiada o nostalgii i życiowych refleksjach – głównie przeszłości, ale trochę też teraźniejszości i przyszłości, więc to idealny czas na taki teledysk. Kiedy J.A.C.K. zaproponował, żeby zagrała wszystkie trzy kobiety – tańczące taniec życia, uwodzące, zaintrygowane i otumanione sobą nawzajem – przeniósł moje marzenia w rzeczywistość najlepiej, jak tylko można”.


"When I Was Young" to pierwsze kilku utworowe wydawnictwo od czasu świetnie przyjętej, debiutanckiej płyty "No Mythologies to Follow" z 2014 roku. Przez trzy lata nagrała (i z powodzeniem umieszczała na szczytach list przebojów) takie numery jak ‘Final Song’, ‘Kamikaze’, ‘Drum’, jak również (w ramach kolaboracji z innymi artystami) – ‘Don’t Leave’ czy ‘Cold Water’. Nagrywanie obszerniejszego materiału przypomniało cały proces, z którym od dawna nie miała już do czynienia – od pisania tekstów, po produkcję i wymyślanie tytułów. ‘To jak kreowanie małego wszechświata’ mówi wokalistka. Sześć utworów na ‘When I Was Young’ to prawdziwa wycieczka przez rozmaite brzmienia – pseudo-kabaretowego w utworze tytułowym, wibrujący dance-pop w ‘Linking With You’ który spodoba się fanom współpracy z Major Lazer, przez wolno rozkręcający się ‘Roots’ czy melancholijny ‘Turn My Heart To Stone’.

Ostatnim dotychczasowym koncertem w Polsce był świetnie przyjęty występ w ramach Orange Warsaw Festival w ub.r.

Lista utworów: (czas. 20:11)

1. Roots (3:31)
2. When I Was Young (3:39)
3. Turn My Heart to Stone (3:07)
4. Linking With You (3:23)
5. Bb (3:22)
6. Run Away (3:05)

(Karolina Strzałkowska-Sony Music PL) 
Pokrewne linki
· Więcej o Info
· Napisane przez zbiko


Najczęściej czytany artykuł o Info:
Beyoncé Knowles pozwana o plagiat


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 4.20
Głosów: 353


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
ZłyOpcje

 Strona gotowa do druku  Strona gotowa do druku

 Wyślij ten artykuł do znajomych  Wyślij ten artykuł do znajomych


  
Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Właściel Zbyszek ZbiKo Kowalczyk ˆ Wszelkie prawa zastrzeżone
kom. 506-504-359 e-mail: zbyszek.kronikarz@gmail.com
www.muzyczneabc.pl - Biblioteka Zbyszka, Płytoteka Zbyszka, info z kraju i ze świata
*