Menu
· Strona główna
· Archiwum
· Dodaj newsa
· Szukaj
· Płytoteka Zbyszka


Biblioteka Zbyszka
  
serwisy strony www - serwisy dedykowane aplikacje pod zamówieni a, systemy fiskalne

Album Feist „Pleasure” jest Płytą Tygodnia w TRÓJCE!
Wysłano dnia 08-08-2017 o godz. 20:21:25
Temat: Info
Info Feist (13.02.1976 Amherst, Nova Scotia, Kanada), prezentuje klip do piosenki Century ze swojego najnowszego albumu "Pleasure", który ukazał się 28 kwietnia! W ostatni piątek 4 sierpnia artystka wystąpiła w Katowicach, w ramach OFF Festival - FEIST wystąpi po raz pierwszy w Polsce!!!

„Feist na żywo nie nudzi ani przez sekundę, łączy raczej dwa żywioły: niezwykły talent do komponowanie bezpretensjonalnych i lekkich piosenek zbiega się z jej sceniczną zadziornością oraz charyzmą.” - ONET

„Równie dobra była dzień wcześniej Feist. Ubrana w różową sukienkę z falbanami i kokardą artystka zabrzmiała zaskakująco mocno, a w przerwach między piosenkami chętnie zagadywała do publiczności.” - GAZETA WYBORCZA

„Pleasure” opowiada o sekretach i wstydzie, o samotności i delikatności, o opiece i zmęczeniu i jest w swej esencji analizą samoświadomości. Jako czwarty pełnowymiarowy album od kanadyjskiej piosenkarki "Pleasure" nawiązuje do ciepłego naturalizmu zapoczątkowanego w albumie "Metals". Album jest najbardziej stanowczy i wyzywający w dotychczasowej karierze artystki. Czterokrotnie nominowana do nagrody Grammy Feist daje w nim pokaz swojego niespotykanego kunsztu muzycznego.

Pleasure jest zarówno boleśnie osobiste i niewiarygodnie otwarte, wysublimowane i anarchiczne, czarujące i druzgocące. Nagrany w przeciągu trzech miesięcy album został wyprodukowany wspólnie przez Feist i wieloletnich współpracowników artystki, Renaulda Letanga i Mocky’ego.

Muzyka Feist sprzedała się w ponad 3 milionach egzemplarzy i łącznie zanotowała ponad 500 milionów odtworzeń w serwisach cyfrowych! Jej video „1234” jest drugim najczęściej wyświetlanym filmikiem na kanale Sesame Street (prawie 110 milionów odtworzeń)!

(Patrycja Kowalska-Universal Music PL) 
Pokrewne linki
· Więcej o Info
· Napisane przez zbiko


Najczęściej czytany artykuł o Info:
Beyoncé Knowles pozwana o plagiat


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 3.99
Głosów: 357


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
ZłyOpcje

 Strona gotowa do druku  Strona gotowa do druku

 Wyślij ten artykuł do znajomych  Wyślij ten artykuł do znajomych


  
Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Właściel Zbyszek ZbiKo Kowalczyk ˆ Wszelkie prawa zastrzeżone
kom. 506-504-359 e-mail: zbyszek.kronikarz@gmail.com
www.muzyczneabc.pl - Biblioteka Zbyszka, Płytoteka Zbyszka, info z kraju i ze świata
*