Menu
· Strona główna
· Archiwum
· Dodaj newsa
· Szukaj
· Płytoteka Zbyszka


Biblioteka Zbyszka
  
serwisy strony www - serwisy dedykowane aplikacje pod zamówieni a, systemy fiskalne

JAKE ISAAC konkurencją dla Eda Sheerana?
Wysłano dnia 18-05-2017 o godz. 12:00:34
Temat: Info
Info Zaopatrzcie się w chusteczki bo Jake Isaac prezentuje swój najnowszy, piękny i emocjonalny utwór „You And I Always”! Jeśli szukacie utworu na swój pierwszy, weselny taniec - już nie musicie! „You And I Always” to idealny kandydat na ten wyjątkowy czas i mocny konkurent dla „Thinking Out Loud” Eda Sheerana, który obecnie króluje w tej kategorii.

Jake Isaac jest zdecydowanie wśród tych artystów, których powinniśmy z uwagą obserwować w 2017 roku. Ostatnio Jake nagrał live session z cudowną Ellą Eyre!

Londyńczyk z karaibskimi korzeniami to niezwykle uzdolniony wokalista i multiinstrumentalista.

Sam wykonał i nagrał wszystkie partie instrumentalne składające się na utwory z jego pierwszych czterech EP-ek ponadto po części sam je wydał. Występ na festiwalu Glastonbury zaowocował nawiązaniem współpracy z menadżerami Eltona Johna i Eda Shreerana oraz kontraktem z wytwórnią Virgin Records, która wyda debiutancki album Brytyjczyka. Płyta „Our Lives” ukarze się już 5 maja.

Naturalna zdolność występowania na żywo sprawiła, że Jake ma na swoim koncie wyprzedane koncerty w Stanach, Belgii, Wielkiej Brytanii, Holandii i Niemczech. Podejście artysty do grania koncertów najlepiej obrazują jego własne słowa: „Najmilej wspominam czasy studenckie. Nieraz płaciłem śmiesznie małe pieniądze za pójście na koncert, a w zamian dostawałem naprawdę dużo. Jeśli ktoś płaci 5 czy 10 euro za bilet, by zobaczyć jak gram, zawsze staram się zapewnić mu show warte sumy 40 i koniecznie okazję do tańca.”

W swoim pierwszym singlu „Long Road” - Jake śpiewa o swojej podróży, zarówno tej muzycznej, jak i osobistej. „To było duże wyzwanie. Stykałem się z ludźmi, którzy wywierali presję, bym był kimś innym, ale postanowiłem obrać własną ścieżkę. Częściowo jest ona usłana frustracją.” Jednak utwór mówi o nadziei i nowych początkach, czyniąc z „Long Road” swoistą panoramę po dotychczasowej twórczości muzyka.

Tak jak na prawie wszystkich EP-kach Jake’a, poczucie świetnych popowych melodii dominuje i tutaj. Jednak to, co faktycznie wyróżnia muzykę Jake’a to podejście do słuchaczy - to oni są dla niego główną motywacją. „Chcę pisać piosenki, do których można się odnieść i z którymi ludzie będą się identyfikować. Muzyka jest o nas, o ludzkości.”

Obecnie album jest w trakcie ostatnich poprawek i krąży między południową Afryką i Londynem. Później przyjdzie czas na trasę koncertową po Europie. Co dalej, to się jeszcze okaże…

(Patrycja Kowalska-Universal Music PL) 
Pokrewne linki
· Więcej o Info
· Napisane przez zbiko


Najczęściej czytany artykuł o Info:
Beyoncé Knowles pozwana o plagiat


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 4.00
Głosów: 356


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
ZłyOpcje

 Strona gotowa do druku  Strona gotowa do druku

 Wyślij ten artykuł do znajomych  Wyślij ten artykuł do znajomych


  
Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Właściel Zbyszek ZbiKo Kowalczyk ˆ Wszelkie prawa zastrzeżone
kom. 506-504-359 e-mail: zbyszek.kronikarz@gmail.com
www.muzyczneabc.pl - Biblioteka Zbyszka, Płytoteka Zbyszka, info z kraju i ze świata
*