Menu
· Strona główna
· Archiwum
· Dodaj newsa
· Szukaj
· Płytoteka Zbyszka


Biblioteka Zbyszka
  
serwisy strony www - serwisy dedykowane aplikacje pod zamówieni a, systemy fiskalne

Katy Perry prezentuje nową wersję “Chained To The Rhythm”!
Wysłano dnia 13-04-2017 o godz. 22:41:04
Temat: Info
Info Nowa wersja przeboju „Chained To The Rhythm” Kate Perry (25.10.1984 Santa Barbara, Kalifornia) z raperem Lil Yachty już oficjalnie dostępna w serwisach!

Nakręcony w ciągu trzech styczniowych dni na terenie parku Six Flags Magic Mountain w kalifornijskiej Valencii – “Chained to the Rhythm” wyreżyserował laureat GRAMMY Matthew Cullen (Jay-Z, Beck), który współpracował wcześniej z artystką przy teledyskach do “Dark Horse” i “California Gurls”. Producentami są Danny Lockwood, Rob Newman, Ben Leiser i Javier Jimenez.

Odtworzenia “Chained to the Rhythm” w serwisie Spotify przekroczyły 3 miliony w dniu premiery – ustanawiając nowy rekord odsłuchań w kategorii żeńskich solowych artystek w ciągu 24 godzin od premiery. Za to w ciągu pierwszego tygodnia utwór przekroczył granicę 20 milionów odsłuchań. To pierwszy singel z nadchodzącego albumu Katy.

Billboard skomentował utwór: “Katy Perry podkreśla swoją świadomość – I to działa… jedna z największych gwiazd muzyki znowu dominuje.” Katy współtworzyła “Chained to the Rhythm” z Maxem Martinem, Sią Furler, Alim Payami oraz Skipem Marleyem, który gościnnie występuje w utworze.

Katy zadebiutowała w Capitol Records w 2008 roku z One of the Boys po przedstawieniu repertuaru wytwórni w 2007. Umocniła swój status międzynarodowej super gwiazdy kolejnym albumem Teenage Dream (2010). PRISM, czyli krążek z 2013 roku zadebiutował jako #1 w iTunes w ponad 100 krajach, a jego sprzedaż przekroczyła 12.5 miliona sztuk. Z singlami ”Firework” i “Dark Horse”, które oba przekroczyły 10 milionów sprzedanych egzemplarzy Katy jest pierwszą artystką z dwoma diamentowymi digitalowymi singlami przyznanymi przez RIAA.

Podczas jej 10 – letniego stażu w wytwórni Capitol, Katy ma na koncie ponad 18 miliardów odtworzeni na całym świecie łącznie z ponad 40 milionami sprzedanych albumów i 125 milionami sprzedanych utworów. Ma najwięcej obserwatorów na Twitterze na świecie. Jej koncerty zobaczyły łącznie 2 miliony ludzi, między innymi w trakcie jej światowej trasy Prismatic, która całkowicie liczyła 151 koncertów. Występowała również podczas Super Bowl XLIX halftime show, który pobił rekord oglądalności.

(Ewa Urbańska-Universal Music PL) 
Pokrewne linki
· Więcej o Info
· Napisane przez zbiko


Najczęściej czytany artykuł o Info:
Beyoncé Knowles pozwana o plagiat


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 3.99
Głosów: 316


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
ZłyOpcje

 Strona gotowa do druku  Strona gotowa do druku

 Wyślij ten artykuł do znajomych  Wyślij ten artykuł do znajomych


  
Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Właściel Zbyszek ZbiKo Kowalczyk ˆ Wszelkie prawa zastrzeżone
kom. 506-504-359 e-mail: zbyszek.kronikarz@gmail.com
www.muzyczneabc.pl - Biblioteka Zbyszka, Płytoteka Zbyszka, info z kraju i ze świata
*